Tájékoztató a 2023/2024 tanév étkeztetési szolgáltatásairól

2023-05-22 15:59:55

ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ

- étkeztetés -

Az Óbudai Gimnázium étkeztetés ellátási feladatait 2017. január 01-étől az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet látja el.

szeptember 01-től         7.-8. évfolyam részére            (100%) teljes áru br.:     344,17Ft

(50%) kedvezmény br.:  172,08Ft

9.-12. évfolyam részére         (100%) teljes áru br.:     402,59Ft

(50%) kedvezmény br.:  201,29Ft

Minden tanév kezdetére a közétkezés igénybevételének alap dokumentációja a tárgyévi SZÁNDÉKNYILATKOZAT és IGÉNYLŐLAP, (ha kedvezményre jogosultság van a „Tájékoztatás a kedvezményes étkezés igénybevételéről” leírtak alapján 8.sz., 9.sz. mellékletek, valamint DIÉTA), amelyeket olvasható kitöltéssel, aláírással ellátva küldhető meg elektronikusan az ebedlemondas.obudai@gmail.com email címre 2023. 06. 30-ig.

A fentiekre vonatkozó információk és űrlapok elérhetőek az Óbudai Gimnázium honlapján www.obudaigimnazium.hu vagy az ÉSzGSz hivatalos honlapján a www.eszgsz.hu

Közös leves mellett A vagy B menü/hó választási lehetőséget kínál a szolgáltató, melyhez az aktuális havi étlap az iskola honlapján érhető el.

Kizárólag a MultiSchool on-line szülői felületén keresztül lehet rendelni, lemondani és bankkártyával fizetni.

• Az on-line felületen a szülő regisztrációs kóddal tud rendelni, amit írásban kell kérnie az étkezési ügyintézőtől az ebedlemondas.obudai@gmail.com címen és előfeltétele az étkezési dokumentumok megküldése. A szülő a megrendelést és a lemondást is rögzíteni tudja az időkorlátok betartásával, majd a bankkártyás fizetést követően a számlát is tudja nyomtatni. A szülői modul jellemzően minden hónap 5-étől 25-éig használható.
  • Az aktuális tanév „Szülői tájékoztatójának” megfelelően: azok számára, aki a befizetést a nyitva álló modul időszakban elmulasztotta egyetlen alkalommal biztosítjuk az átutalás lehetőségét az iskola étkezési ügyintézőjétől írásban kért számla alapján, de a következő időszakban ilyen jogcímen átutalással már nem lehet fizetni és érdemi ügyintézés nélkül visszautalásra kerül annak a befizetőnek, aki a fentieken kívüli átutalást alkalmaz.
  • Készpénzes étkezési térítési díj befizetés kizárólag az ÉSZGSZ központi székhelyén az aktuális tanév minden hónapjára meghirdetett befizetési napokon biztosított, mely időpontok változhatnak a tanév rendje szerint.

Cím: Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet

1134 Budapest, Róbert Károly krt. 49-51.

Az aktuális tanév „Szülői tájékoztatójának” megfelelően:

1. 08. 28. hétfő 7:00 – 17:00 óra között

2023, 09. 26. kedd                      7:00 – 17:00 óra között

1. 10. 26. csütörtök 7:00 – 17:00 óra között
  2. 11. 27. hétfő 7:00 – 17:00 óra között
  3. 12. 28. hétfő 8:00 – 12:00 óra között

A névre szóló ebédjegyek minden hónap első tanítási napján a 10:45-ös szünetben az ebédlőben kerül kiosztásra.

Az ebédeltetés minden befizetett tanuló részére névre szóló ebédjegyek leadásával lehetséges, aminek pótlására nincs lehetőség!

Az ebédlemondást a befizetett tanulóra a szülő az online modulban tárgyi napra/napokra legalább:

1 nappal korábban vagy írásban reggel 9:00 óráig az

ebedlemondas.obudai@gmail.com e-mail címre megküldve

utólagos ebédjegy leadási kötelezettséggel.

Az elfogadott lemondás beszámítása/visszafizetése a következő befizetés esetén kerül jóváírásra.

Jellemzően minden hónap 10-ig kerül kidolgozásra (tényleges befizetési napok száma, Ft értéke) az iskola Igazgatójával egyeztetett aktuális befizetési időszak, ami felkerül az iskola honlapjára.

Az étkezési ügyintéző elérhetősége: 06/20-852-8597, munkanapokon 8:00-14:00 óra között, valamint az ebedlemondas.obudai@gmail.com e-mail cím.

Kérem kísérjék figyelemmel az iskola honlapját www.obudaigimnazium.hu

Szociális étkezéstérítési támogatást kizárólag az állandó lakóhely szerinti illetékes Önkormányzat Szociális Ügyosztálya állapíthat meg.

Az étkeztetéshez szükséges összes aktuális nyomtatványt letöltheti a szolgáltató weboldaláról ezen a linken

Az aktuális étlapokat innen tölthetik le

Budapest, 2023. május. 15.

Vassné Stevlik Teréz
étkezési üi.