Új IKT eszközök segíti a munkát az Óbudai Gimnáziumban

2021-06-01 13:43:50

Az Együtt az Óbudai Gimnáziumért közhasznú alapítvány a célzott szülői támogatásoknak, Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata által kiírt sikeres civil működési pályázatának, valamint az alapítvány saját forrásának köszönhetően nagyszabású terv megvalósítását tűzte ki célul.

Új IKT eszköz segíti a munkát az Óbudai Gimnáziumban

Ennek első állomásaként került beszerzésre, illetve a nyár folyamán felszerelésre a gimnázium nagy fizika előadójában egy SMART típusú interaktív tábla, mely mind a reál, mind a humán tantárgyat oktató pedagógusok hatékonyabb, színvonalasabb munkáját hivatott segíteni.

Terveink szerint januárban a multimédiás eszközzel kapcsolatos elégedettségi felmérést követően visszük tovább ezt a projektet, melynek keretében egy-egy szaktanterem modernizálását finanszírozzuk.

Jelenleg folyamatban van a végzős osztályok tanulását, felkészülését segítő korszerű IKT eszközök beszerzése (osztályonként 1 – 1 projektor, notebook, vetítővászon) 1 000 000 Ft értékben.

Az Óbudai Gimnázium tanulóinak nevében köszönetünket fejezzük ki az eddigi támogatásokért, és a jövőben is számítunk felajánlásaikra!

Budapest, 2017. október 1.

Együtt az Óbudai Gimnáziumért

Alapítvány kuratórium